ust banner

8 Aralık 2011 Perşembe

FARKLI ŞAL BAĞLAMA YÖNTEMLERİ...

Son günlerde aynı şal bağlama yöntemlerinden sıkılan ve yenilikler arayan tesettürlü bayanları yeni bir sayfa ile tanıştırmak istiyorum. Kanadalı tesettürlü makyaj ustası Saman'in facebook sayfasında paylaştığı şal bağlama fotoğrafları ve videoları oldukça ilgi görüyor. Benim de oldukça beğendiğim bir sürü farklı şal bağlama biçimi olan bu sayfayı buradan ziyaret edebilirsiniz...NOT: Fotoğraflar Saman's Makeup & Hijab Styles facebook sayfasından alıntıdır..

8 yorum:

birtutamkekik dedi ki...

çok hoşş her biri:)
ama ben şal kullanmaya alışamıyorum bir türlü:)
üzerimde örtü yok gibi hissediyorum şal ile :))
teşekkürler tatlım paylaşım için..
:)
sevgilerimle..

BeniHana dedi ki...

aslında inanılmaz büyük bir rhatlık biliyor musun, şal bağlamaya başladığımdan beri ayna karşısında geçirdiğim zaman kısaldı :)

sevgiler...

Adsız dedi ki...

şal takmayı seviyorum ama yukarıdaki modeller çok kötü hiç beğenmedim daha düzgün modeller koyabilirmisiniz

Tasarımın Renkleri dedi ki...

En baştaki hoşuma gitti ama kullanabilirmiyim öyle bilemiyorum :)

BeniHana dedi ki...

yukarıdaki modeller Arap Ülkelerinde çok tercih edilen bağlama şekilleri. Ben de sadece Umreye gittiğimde kullanmıştım bu şekilde şalımı, kullanımı çok rahat...

Adsız dedi ki...

gerçekten muhteşem görünüyor ben yeni hazırlanıyorum örtünmeye..ama becerememekten korkuyorum düzgün bağlayamıyorum :)) biraz tüyo istiyorum :) Allaha emanet olun..

tesetturisland dedi ki...

açıkçası artık şal bağlamanın pek bir zorluğu ya da sırrı kalmadı. hepimiz iğnesiz bir şekilde boynumuzun altından gelişigüzel arkaya doğru atıyoruz :) bu arada hayırlı olsun inş :) Sevgiler...

Adsız dedi ki...

Maşallah cok güzelll.