ust banner

16 Kasım 2016 Çarşamba

Elbise ve Abiyede Dantel Detayları

Yoğun bir yaz dönemi geride kaldı. Ramazan Ayı ile başlayan yaz ayları yoğun bir düğün dönemi, nişanlar, sözler, sünnet ve özel davetlerle geçerken adeta finali de Kurban Bayramı olan bir sezonu geride bıraktık. 

Bu tür yoğun dönemlerde görünüm insanlar için çok önemlidir. Dış görünüş iç görünüşü yansıtır. Şık ve temiz olmak, neşeli, canlı veya zarif bir ruh halini kıyafetlerle yansıtmak mümkündür. Hatta seçtiğimiz ve satın aldığımız elbiselerin, o anki ruh halimizle doğrudan bağlantılı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hatta geçtiğimiz yaz aylarında bu tür organizasyon için seçtiğiniz kıyafetleri gözden geçirirseniz o günlerdeki ruh halinizi tekrar anımsayabilirsiniz. Bu da elbise ve kıyafet seçiminin göründüğü kadar tekdüze bir çaba olmadığını, daha derin ruhsal süreçlerle bağlantılı olduğunu gösterir.

Her ne kadar yaz ayları bitse ve yavaş yavaş sonbaharın da sonuna gelsek de düğünler, nişanlar veya davetler henüz bitmiş değil. Bu tür davetler için yazdan kalan kıyafetlerinizi elbette kullanabilirsiniz. Ancak yeni bir abiye arayışındaysanız, size basit tavsiyeler verebiliriz. Örneğin her zamanın modası olan dantel modelleri ile detaylandırılmış abiyeler gibi. 

Dantel Detaylı Yeşil Elbise
İnce ve ağ doku görünümüne sahip danteller her türlü iplik ile elde edilebilir. Ancak sağlam olması, yıllara meydan okuyabilmesi ve formunu koruyabilmesi için dantel örgülerde polyester iplik kullanımı daha faydalıdır. Bununla beraber dantel örgünün rengi de çok önemlidir. Son yıllarda kullanılan ve gold renk kodu ile üretilen dantel detayları her renk tesettürlü elbise ve tesettürlü abiye için hoş bir uyum yakalamaktadır. Altın sarısı diye de tabir edilen bu renk koyu renkler üzerinde çok hoş durduğu gibi yeşil, fuşya, bordo, gibi renklerle de güzel bir uyum yakalamaktadır. Hatta daha açık renklerde, bej, ekru ve somon gibi renklerde de gayet başarılı bir duruş sergilemektedir. 

Dantel aynı zamanda elbise üzerinde detaylandırıldığında elbiseye şık zarif ve naif bir görünüm de kazandırır. Dantel üzerindeki emek diğer tüm kumaş ve örgü türlerinden daha fazla ve daha özen gösterilerek üretildiği için hayli değerlidir. Tesettür giyim ve tesettürlü elbiselerde kullanılan dantel de yine bu değer ile birlikte daha zengin ve zarif bir hava katmaktadır elbiseye. 

Tesettür modası ve tesettür giyim alanında kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ve üst düzey hizmet anlayışıyla tesetturisland.com dantel detaylı elbise ve abiye ürünlerine ayrı bir önem göstermektedir. Birbirinden şık ve zarif dantelli elbiseleri bulabileceğiniz, geniş ödeme imkanları ve hızlı teslim avantajlarını yakalayabileceğiniz tesetturisland.com tesettür giyim ve tesettürlü kıyafetler konusunda, ürün kalitesinin yanı sıra ürünlerin sunumuna dair görseller ve videolarla da sektörde sıra dışı bir hizmet sağlamaktadır. Yazının devamında çekimleri yakın bir zamanda gerçekleştirilen ve yoğun talep gören dantel detaylı elbise serisinin videolarını görebilirsiniz.Dantel Detaylı Elbiseler için bu adrese göz atabilirsiniz: http://www.tesetturisland.com/arama?q=2165

Daha farklı uygulamalara sahip dantelli elbiseler için de bu adrese göz atmanızda fayda var: http://www.tesetturisland.com/arama?q=dantel

Bu ve buna benzer tesettür abiye, tesettür elbise, kap, kaban, tunik ve şalları, hatta 56 bedene kadar büyük beden tesettürlü kıyafetleri www.tesetturisland.com adresinde bulabilirsiniz. Bizi facebook, twitter ve instagram'dan takip edebilir, youtube kanalımıza abone olarak yeni çıkan ürünlerden erkenden haberdar olabilirsiniz. 

Hiç yorum yok: