ust banner

15 Kasım 2016 Salı

Yeni Sezon Feraceler - New Kenza 

Tesettür giyim ve modasının yeni yüzü New Kenza, 2017 ferace koleksiyonunda yine sıra dışı ürünlere yer veriyor. Son yıllarda kullanımı hayli artan, pratik ve kullanışlı olması sebebiyle de çok sevilen feracelerde en çok dikkat edilen nokta fermuarları olmaktadır. New Kenza kullandığı yüksek kalite fermuar, sadece feracenin bir detayı değil, rengi ve duruşu ile adeta elbisenin bir aksesuarı niteliğinde.

New Kenza yeni ferace serisinde iki renge yer veriyor. Bu renkler fermuarın sağ ve sol tarafında ikiye ayrılmış şeklide parçalı olarak bulunuyor. Baksın olan renk, diğer rengin içinde nostaljik bir motif olarak renklerin dengeli dağılmasını sağlıyor. Bu da ortaya gayet şık, hoş ve sıra dışı bir ferace konseptinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. 

Haki, bordo, lacivert, siyah ve mürdüm renkleri olan New Kenza fermuarlı ferace serisi tesetturisland farkıyla sizlerle buluşuyor. Uygun fiyatı, kapıda ödeme avantajı ücretsiz kargo, değişim ve iade imkanlarıyla tesetturisland tesettür giyim ve tesettür modası ile ilgili takip edebileceğiniz en güvenilir markalardan birisidir. gerek tesettürlü elbiseler ve tesettürlü abiyeler, gerek günlük kullanımlık tunikler kaplar kabanlar veya şallar tesetturisland.com adresinde uygun fiyat ve bol çeşit avantajlarıyla sizleri bekliyor. 

Ürünlerin videolarını altta izleyebilirsiniz. 


Ürün sayfası için bu linke tıklayabilirsiniz: http://www.tesetturisland.com/arama?q=4960

Hiç yorum yok: